09147287278 info@likeco.ir

دستگاه چند منظوره

لایک دسته‌بندی نشده دستگاه چند منظوره

دسته‌بندی نشده

دستگاه چند منظوره

ارسال شده توسط مدیر سایت

دستگاه Lten دستگاهی کوچک و صنعتی با راه‌ اندازی، نصب و استفاده راحت به منظور کنترل انواع دستگاه‌های برقی مانند دستگاه‌های کنتاکتوری و کلید‌های برق، با امکان اطلاع از وضعیت آنها می‌باشد . همچنین از این دستگاه می توان به عنوان یک مرکز کنترل کرکره‌های برقی و یک تلفن‌کننده سیستم‌های امنیتی با قابلیت فعال و غیرفعال کردن سیستم امنیتی از راه دور استفاده کرد. برای کنترل دستگاه می توان از طریق تماس تلفنی و استفاده از منشی تلفن دستگاه یا استفاده از نرم افزار اندروید یا ارسال پیامک و یا استفاده از ریموت با برد بالا تا بیش از یک کیلومتر استفاده کرد. همچنین دستگاه دارای باتری داخلی می باشد که در صورت قطعی برق اطلاع رسانی لازم را به کاربر انجام می دهد.

کاربردهای دستگاه Lten

1- کنترل همزمان دو دستگاه کنتاکتوری

اکثر دستگاه های صنعتی و کشاورزی درای تابلو برق می باشند و دستگاه Lten توانایی کنترل و نظارت بر دو دستگاه را به صورت همزمان دارد.

2- مرکز کنترل سیم کارتی کرکره های برقی

با توجه به گرایش اکثر مردم به استفاده از کرکره های برقی نیاز به دستگاهی که بتوان از راه دور به کنترل و نظارت کرکره برقی بپردازد احساس می شد که در این دستگاه این قابلیت نیز لحاظ شده است.

3- تلفن کننده سیستم های امنیتی

در کنار هر سیستم امنتی نیاز است که از یک سیستم تلفن کننده استفاده شود تا در صورت نیاز کاربر بتواند از وضعیت سیستم امنیتی از راه دور آگاه شود که این قابلیت نیز در دستگاه Lten در نظر گرفته شده است که علاوه بر آن می توان از راه دور به فعال و غیرفعال کردن سیستم امنیتی نیز پرداخت.

4- روشن و خاموش کردن دو عدد کلید

روشن و خاموش کردن کلید های برق از راه دور می تواند کاربردهای زیادی داشته باشد که در دستگاه Lten قابلیت کنترل دو عدد کلید برق قرار داده شده است.

مزایای دستگاه Lten

دستگاهی صنعتی مبتی بر تراشه های پرقدرت ARM

مجهز به ریموت کنترل با برد بسیار بالا(بیش از یک کیلومتر)

دارای سیستم منشی تلفن

استفاده همزمان به عنوان تلفن کننده و مرکز کنترل (دو دستگاه در یک دستگاه)

اطلاع رسانی به کاربران در صورت قطعی برق یا ایجاد مشکل برای دستگاه ها

امکان اطلاع از وضعیت دستگاه ها و کلیدهای متصل به آن

دارای برنامه اندروید اختصاصی و کاربر پسند

مجهز به باتری داخلی

قیمت مناسب

دانلود کاتالوگ

 

 

نوشته شده توسط مدیر سایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

telegram
Hide Buttons